Aktuality

logo_summitd

Nová RR trasa

V pátek 8.10.2021 byla dokončena nová RR páteřní trasa naší sítě. Jedná se trasu Vlašim – Psáře – Kozmice stožár – Benešov.
V rámci tohoto projektu bylo provedeno vybudování nového uzlového bodu na stožáru v Kozmicích. Daný projekt přinese velké zkvalitnění našich služeb ve vše okolích lokalitách a umožní další rozvoj […]

[ více ]

optika_120

Výstavba optiky pokračuje

Během října v rámci koordinací s dalšími stavbami a projekty realizujeme rozšíření naší optické sítě do ulic Poděbradova, Na Potoce a Blanická. Bližší detaily můžete sledovat na našem diskuzním fóru.

[ více ]

Strzenec

Strženec on-line

Dne 30.9.2021 bylo naše pokrytí rozšířeno do obce Strženec. Přípojný bod se nachází na hale společnosti Hydrohrom s.r.o., na okraji obce . Díky své poloze a sektorovému vysílání vykrývá celou obec. Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání.

[ více ]

logo_hydrohrom

Další významný klient

Dne 30.9.2021 jsme do naší sítě připojili dalšího významného klienta. Je jím společnost Hydrohrom s.r.o. , pro kterou jsme realizovali internetovou linku. Jsme velice rádi, že si z množství různých možností vybrala naši společnost.

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 16.9.2021 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi Bezděkovem a Všebořicemi.  Jedná se profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli.

[ více ]

Vodslivy

Vodslivy připojeny

Dne 16.9.2021 bylo naše pokrytí rozšířeno do obce Vodslivy. Přípojný bod se nachází na rodinném domě pana Chkumského, č.p.: 36. Díky své poloze a sektorovému vysílání vykrývá celou obec. Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání.

[ více ]

Inovace vysílačů

V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Zaměřujeme se na optimalizaci provozu, posílení páteřních spojů a nezapomínáme ani na záložní zdroje elektřiny, kde je potřeba :

TVP Český Šternberk – posílení záložního zdroje
Dolní Kralovice – přidání sektoru nového vysílání
Pravonín dům – posílení záložního zdroje
Zdislavice silo – nový spoj v […]

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 3.9.2021 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi Vlašimí a FVE Domašín – Bruk.  Jedná se profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli.

[ více ]

dalnice_D5

Kamerový systém na D5

Tento týden jsme opět nelenili a prováděli jsme montáž datových tras, které zajistí dohled v rámci další etapy rekonstrukce dálničního obchvatu Plzně v nové uzavírce na D5 okolo exitu 67 Ejpovice. Více do dozvíte na našem diskuzním fóru.

[ více ]

Dolni_Pohled_B

Posílení Dolní Pohleď

Dne 19.8.2021 byl spuštěn vykrývač v obci Dolní Pohleď. Vykrývá spodní část obce. Nachází se na rodinném domě pana Cepka č.p.: 19. Děkujeme za vstřícné jednání.

[ více ]

Strana 1 / 6412345678910...203040...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi