Aktuality

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Třebešice dům – generální přestavba a optimalizace vysílacího bodu
Hroznice – generální přestavba a optimalizace vysílacího bodu
Myslíč – osazení novým vysíláním
Makolusky – nová linka do obce a osazení novým vysíláním
Mžížovice – nová linka […]

[ více ]

panelnety_160

Nový PanelNet ve Zruči

Dnes 6.6.2019 se dokončila realizace dalšího velkého PanelNetu. Jedná se o kompletní zasíťování objektu Lipová č.p.: 596 ve Zruči nad Sázavou. V PanelNetu jsou umístěny rezervní kabely ke každému bytu. V rámci instalace byla ihned provedena příprava budoucího napojení na optickou síť.
Těší nás zájem o naše služby a provozované na optické síťi ve Zruči. Máte-li […]

[ více ]

Logo_Ericsson

Posílení RR spoje

Dne 3.6.2019 došlo k posílení páteřního spoje mezi telekomunikační věží a stožárem stožárem Alberovice. Stávající spoj byl nahrazen novým v licencovaném pásmu o 2x větší kapacitě.

[ více ]

Onsov

Onšov a okolí připojeno

Dne 31.5.2019 byl dokončen další projekt na rozšíření naší sítě. Byla provedena instalace technologie na radiokomunikační věž u obce Onšov. Díky instalování sektorového vysílaní pokrývá přilehlé obce a umožní rozvoj našich služeb v oblasti.

[ více ]

optika_120

Rozšíření optické sítě

Během května 2019 se podařilo rozšíření naší optické sítě ve Vlašimi. Díky probíhající výměně elektrické sítě a výborné spolupráci s MÚ Vlašim provádíme v jejím rámci  pokládku optiky ke všem domům a jejich naspojkování na připravené rezervy.
Jedná se o dokončení projektu výstavby III. fáze optiky, kde se čekalo, právě na tuto rekonstrukci.
Jsme velice rádi za […]

[ více ]

panelnety_120

Nový Panelnet ve Vlašimi

Dnes 28.05.2019 se dokončuje realizace PanelNetu ve Vlašimi. Jedná se o kompletní zasíťování zatím chybějícího bytového domu v ulici Severní č.p.: 987. V PanelNetu budou umístěny rezervní kabely ke každému bytu a provedena příprava brzkého napojení na naši optickou síť.

[ více ]

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

TVP Český Šternberk – úprava napájení a posílení UPS
Trhový Štěpánov – instalace záložního spoje pro zakruhování lokality a výměna hlavního RR spoje
Vlkov – osazení novým vysíláním
Šebíř – […]

[ více ]

logo_summitd

Měchnov posílen

Dne 6.5.2019 jsme při příležitosti připojení nového významného firemního zákazníka postavili lokální vykrývač v obci Měchnov. Nachází se na okraji obce na bývalém statku č.p.: 1. Díky své poloze vykrývá celou obec a na vysílání je použita nejnovější technologie. Děkujeme za důvěru a vstřícné jednání. cof

[ více ]

Majovky_2019

Májové slavnosti Vlašim

Rok se s rokem sešel a opět se blíží první květnový den, kdy se ve Vlašimi konají každoroční Májové slavnosti. Doporučujeme návštěvu, protože program je opět zajímavý. Slavnosti opět podporujeme našimi datovými službami.

[ více ]

Burenice

Buřenice připojeny

Dne 24.4.2019 bylo naše pokrytí rozšířeno do obce Buřenice. Přípojný bod se nachází na rodinném domě manželů Skácelových , č.p.: 75. Díky své poloze a sektorovému vysílání vykrývá celou obec. Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání.

[ více ]

Strana 1 / 5012345678910...203040...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi