Aktuality

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Čeřenice – nová linka na vykrývač, osazení novou technologií
Malovidy u Rataj – nová linka na vykrývač, osazení novou technologií
Onšovice – rozšíření vykrývače o pásmo 5 GHz
Chochol – […]

[ více ]

Seifertova

Posílení ve Vlašimi

Dne 1.8.2019 byl v odpoledních hodinách uveden do provozu lokální vysílač ve Vlašimi v Seifertově ulici. Jedná se o lokální vykrytí a posílení pro tuto oblast novostaveb. Všichni klienti v této lokalitě pocítí výrazné zlepšení kvality svých linek díky využití naší optické sítě a hlavního spoje v pásmu 10,5 GHz.

[ více ]

Logo_MP_Kovani

Další významný klient

Tento týden bylo provedeno připojení dalšího významného zákazníka. Stala se jím společnost MP Kování s.r.o. ve Vlašimi. Připojení je pro požadovanou kvalitu a kapacitu provedeno přímo z našeho vysílače v areálu a v brzké době bude převedeno na optickou linku.

[ více ]

D1

Kamerový systém na D1

Minulý týden jsme nelenili a prováděli jsme montáž datových tras, které zajistí dohled v rámci rekonstrukce příjezdu po D1 do Prahy v nové uzavírce mezi Chodovem a Průhonicemi. Více do dozvíte na našem diskuzním fóru.

[ více ]

projekt

Přestavba velkého bodu

Posledních několik dní jsme strávili přestavbou páteřního bodu pro Zruč nad Sázavou umístěném na panelovém domě Slunný vrch 783. Stávající kapacita již nevyhovovala. Byla provedena instalace nových příhradových stožárů, nové technologie, záložních zdrojů atd. Vše se neobešlo bez malých výpadků v řádu minut, ale výsledek stojí za to.

[ více ]

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Radošovice A – přidání další sektorové antény a optimalizace rozložení zátěže
Lhota Veselka / Chalupy – osazení novým vysíláním
Strojetice A – nová linka na vysílač, optimalizace
Strojetice B – nová […]

[ více ]

logo_vlasim

Letní kino Vlašim

Dobrý den,
minulý týden se povedla obnova letního kina ve Vlašimi po jeho zničení před několika lety . Byl originálně využit bývalý zimní stadión v zámeckém parku. Je zde ještě hodně práce, ale atmosféra láká. Tak určitě přijďte na nějaký pěkný film – program na http://www.kinoagentura.cz/
Naše společnost zde prováděla instalace datových rozvodů, […]

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 10.7.2019 bylo provedeno posílení trasy mezi Vlašimí a Domašínem za novější spoj s vyšší propustností. Zároveň byla na hlavním bodě pro Domašín provedena i generální přestavba, modernizace vysílacích sektorů a provedena optimalizace rozložení zátěží.
Jedná se o profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development, které nahradil starší, kde začínal být […]

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Začátkem července v návaznosti na novu licencovanou trasu bylo provedeno posílení trasy mezi Miřetice a Křivsoudovem za novější spoj s vyšší propustností.
Jedná se o profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development, které nahradil starší, kde začínal být problém z rušením. Spoj má 2x větší propustnost než dosud […]

[ více ]

logo_alcoma

Posílení RR spojů

Začátkem července došlo k posílení páteřní trasy mezi Vlašimí a vodárnou Miřetice, stávající spoj byl nahrazen novým v licencovaném pásmu o 4x větší kapacitě.

[ více ]

Strana 1 / 5112345678910...203040...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi