Aktuality

Inovace vysílačů

V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Zaměřujeme se i s ohledem na mimořádný stav a velké vytížení sítě na optimalizaci provozu a posílení páteřních spojů, kde je potřeba :

Pravonín dům – dvojnásobné navýšení kapacity páteřního spoje 10G, osazení nového vysílání, výměna záložního zdroje […]

[ více ]

Ikona_60G

Vylepšení PanelNetů

Naše společnost v rámci rozvoje technologií a stálého zvyšování kvality svých služeb přikročila k postupnému upgradu našich bezdrátových panelnetů. Jedná o výměny rozvaděčů, switchů a hlavně přípojné linky. PanelNety nově připojujeme v pásmu 60 GHz, které umožňuje výrazně vyšší rychlosti a stabilitu připojení. Během ledna byly inovovány tyto PanelNety :

Trhový Štěpánov – […]

[ více ]

Inovace vysílačů

V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek na dalších místech. Zaměřujeme se i s ohledem na mimořádný stav a velké vytížení sítě na optimalizaci provozu, posílení páteřních spojů a úpravu záložních napájecích zdrojů, kde je potřeba :

Trhový Štěpánov bytovka – výměna záložního zdroje a posílení baterií na více jak 6h
Horka II – výměna záložního zdroje […]

[ více ]

Kacov_B

Posílení v Kácově

Dne 12.1.2021 byl v odpoledních hodinách uveden do provozu lokální vysílač v Kácově, umístěný na rodinném domě manželů Bohabojových, č.p.301. Jedná se o lokální vykrytí a posílení pro tuto oblast husté zástavby.

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 8.1.2021 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi Vlašimí a Psářemi. Jedná se profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli.

[ více ]

Ratmerice

Posílení v Ratměřicích

Dne 28.12.2020 byl v odpoledních hodinách uveden do provozu lokální vysílač v Ratměřicích, umístěný na novostavbě pana Nováka, na okraji obce směrem na Jankov. Jedná se o lokální vykrytí a posílení pro tuto oblast novostaveb.

[ více ]

Logo_vir

COVID-19 – Pobočka

Vážení zákazníci,
vzhledem k opakovanému vyhlášení přísnějších omezení a omezení pohybu osob pro celou Českou republiku je naše pobočka na adrese Komenského 40, Vlašim pro veřejnost uzavřena.
V případě, že nemůžete platbu za služby uskutečnit elektronicky, kontaktujte nás na 326 551 005 nebo na info@vlasimnet.cz.
Dále Vás chceme požádat, abyste nám před případnou návštěvou technika (servis/oprava/instalace) oznámili, pokud jste v jakékoliv […]

[ více ]

Vanoce_2020

Veselé Vánoce a PF 2021

S přáním příjemného prožití vánočních svátků, pevného zdraví a mnoha úspěchů v novém roce 2021 připojujeme i poděkování za Vaši důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci. Na příští rok pro Vás připravujeme řadu novinek a další zkvalitňování služeb. Děkujeme za vaši přízeň… Vlašimnet Team

[ více ]

Inovace vysílačů

V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek na dalších místech. Zaměřujeme se i s ohledem na mimořádný stav a velké vytížení sítě na optimalizaci provozu a posílení páteřních spojů, kde je potřeba :

Načeradec – dvojnásobné navýšení kapacity páteřního 10G spoje
ZAS Zbizuby – dvojnásobné navýšení kapacity páteřního 10G spoje
Vlašim Seifertova – dvojnásobné navýšení kapacity […]

[ více ]

Struharov_B

Posílení ve Struhařově

Dne 10.12.2020 byl v odpoledních hodinách uveden do provozu lokální vysílač ve Struhařově, umístěný na rodinném domě pana Pessra, č.p.38. Jedná se o lokální vykrytí a posílení pro tuto oblast novostaveb. Všichni klienti v této lokalitě pocítí výrazné zlepšení kvality svých linek díky využití hlavního spoje v pásmu 10,5 GHz.  

[ více ]

Strana 1 / 5912345678910...203040...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi