Aktuality

pazdernalhota

Pazderná Lhota připojena

Dne 8.12.2017 jsme rozšířili náš signál do Pazderné Lhoty a Pičína. Vykrývač se nachází na rodinném domě manželů Stehlíkových ev.č.: 56. Děkujeme za rychlé s vstřícné jednání.

[ více ]

panelnety_160

Další PanelNet

Dne 7.12.2017 bylo provedeno kompletní zasíťování bytového domu Sokolská č.p.: 279 v Trhovém Štěpánově. Obyvatelé se mohou těšit po přepojení ze samostatných antén na mnohem kvalitnější služby. Děkujeme za zájem o naše služby a majiteli za spolupráci. Bydlíte v menší bytovce a štvou vás antény za okny, ozvěte se nám.

[ více ]

panelnety_160

Další PanelNet

Dne 6.12.2017 bylo provedeno kompletní zasíťování bytového domu Sokolská č.p.: 271 v Trhovém Štěpánově. Obyvatelé se mohou těšit po přepojení ze samostatných antén na mnohem kvalitnější služby. Děkujeme za zájem o naše služby a majiteli za spolupráci. Bydlíte v menší bytovce a štvou vás antény za okny, ozvěte se nám.

[ více ]

Inovace vysílačů

Stále vylepšujeme naši síť. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Domašín hospoda – vylepšení spoje na vysílač
Psáře – optimalizace vysílání a rozšíření nové technologie
Římovice – optimalizace vysílání a rozšíření nové technologie
Jiřice – optimalizace vysílání a linky do obce
Divišov Vrcha […]

[ více ]

panelnety_160

Další PanelNet

Dne 30.11.2017 bylo provedeno kompletní zasíťování ubytovny Nad Školou č.p.: 169 v Trhovém Štěpánově. Obyvatelé se mohou těšit po přepojení ze samostatných antén na mnohem kvalitnější služby. Děkujeme za zájem o naše služby a majiteli za spolupráci. Bydlíte v menší bytovce a štvou vás antény za okny, ozvěte se nám.

[ více ]

Veolia_logo

Další významný klient

Během října a listopadu jsme realizovali rozsáhlý projekt pro společnost Veolia a.s. ve Vlašimi, který využívá naší optické sítě pro propojení všech výměníkových stanic na sídlišti Vorlina a obou kotelen ve Vlašimi pomocí naší optické sítě. Velice si vážíme důvěry v naše služby a těšíme se na rozvíjení další spolupráce.

[ více ]

keblov

Keblov on-line

Dne 29.11.2017 byl postaven vysílač pro obec Keblov. Nachází se na kostelní věži a díky své poloze pokrývá celou obec. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

[ více ]

Inovace vysílačů

Stále vylepšujeme naši síť. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Zruč nad Sázavou – bod Holík – osazení novým vysíláním, nová 10 GHz linka
Vlkov – posílení linky do obce
Křešice – osazení 5 GHz vysíláním, posílení linky do obce
Ovčíny – posílení linky z […]

[ více ]

optika_120

Rozšíření optické sítě

Dnes 13.11.2017 finišuje projekt rozšíření naší optické sítě a výstavby záložního okruhu do internetu. Přivedli jsme optickou síť na Žižkovo náměstí a také provedli výstavu optické linky z Vlašimi do Prahy, která má zcela nezávislý průběh, což stálo hodně úsilí. A získali jsme tak velmi robustní řešení spojení ze světem […]

[ více ]

logo_summitd

Posílení ve Vlašimi

Dnes 10.11.2017 byl v odpoledních hodinách uveden do provozu lokální vysílač ve Vlašimi ve Vorlinské áleji. Jedná se o lokální vykrytí a posílení pro tuto oblast a návazně i Znosim, Ovčíny a Jinošov.
Všichni klienti v této lokalitě pocítí výrazné zlepšení kvality svých linek díky využití naší optické sítě a hlavního spoje v pásmu 10,5 […]

[ více ]

Strana 1 / 3912345678910...2030...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi