Aktuality

velikonocni_kosik_vajec

Veselé Velikonoce 2019

… Veselé Velikonoce … Vlašimnet vám všem přeje příjemné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku…

[ více ]

D1

Kamerový systém na D1

Ani tento týden jsme se nenudili a prováděli jsme montáž datových tras, které zajistí dohled v rámci rekonstrukce křižovatky dálnice D0 (Pražský okruh) a příjezdu po D1 do Prahy. Více do dozvíte na našem diskuzním fóru.

[ více ]

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Telekomunikační věž Strážiště – výměna všech technologií a optimalizace bezdrátových zařízení
Choratice – optimalizace vysílání
Vlašim V Sadě 1567 – optimalizace vysílání a propoje na optickou síť
Vlašim V Sadě 1505 – optimalizace […]

[ více ]

Kresin_chaty

Chaty u Křesína vykryty

Dne 29.3.2019 bylo na základě zájmu obyvatel provedeno dovykrytí chatové části obce Křesín naším signálem. Nový vykrývač se nachází na chatě p. Holuba, e.č..: 5. Díky své poloze vykrývá celou chatovou oblast. Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání.

[ více ]

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Mohelnice – nová norma pro linku a vysílání ke klientům, optimalizace antén
Dub truhlárna – optimalizace vysílání a výměna sektorového vysílaní
Ostředek dům – optimalizace vysílání a výměna sektorového vysílaní
Zbizuby dům – […]

[ více ]

Televize od nás

Nová aplikace KUKI TV

V těchto dnech se finalizuje spuštění nové aplikace KUKI TV, která přináší velké množství novinek, se kterými Vás budeme postupně seznamovat. Na mobilních zařízeních bude automaticky aktualizována, na set-top-boxech a TV je aktualizace závislá na daných výrobcích, tudíž bude probíhat postupně. Sledujte naše stránky.

[ více ]

logo_alcoma

Posílení RR spoje

Dne 19.3.2019 došlo k posílení páteřního spoje mezi Zručí nad Sázavou a stožárem Loreta, stávající spoj byl nahrazen novým v licencovaném pásmu o 4x větší kapacitě.  

[ více ]

D1

Kamerový systém na D1

Tento týden byl budován kamerový systém pro pokračující modernizaci  dálnice D1, konkrétně úsek 7, mezi EXITem 56 Soutice – EXITem 66 Loket. Výstavba obsahovala vytvoření datových tras pro přenos signálů z kamer. Za plného provozu dálnice se jednalo náročnou práci.
Těší nás, že jsme byli i na tomto úseku vybráni pro realizaci tohoto rozsáhlého projektu. Pár […]

[ více ]

optika_120

Výstavba optické sítě

V těchto dnech se pokračuje s výstavbou optické sítě v Trhovém Štěpánově – více se dozvíte na našem diskuzním fóru. Již se plánují další etapy a také rozjíždějí projekty v dalších obcích.
Jsme moc rádi, že se daří budování plnohodnotných optických sítí i v menších obcích, budeme se snažit v tomto trendu […]

[ více ]

D1

Kamerový systém na D1

Minulý týden byl budován kamerový systém pro pokračující modernizaci  dálnice D1, konkrétně úsek 2, mezi EXITem 16 Všechromy – EXITem 34 Ostředek. Výstavba obsahovala vytvoření datových tras pro přenos signálů z kamer. Za plného provozu dálnice se jednalo náročnou práci.
Těší nás, že jsme byli i na tomto úseku vybráni pro realizaci tohoto rozsáhlého projektu. […]

[ více ]

Strana 1 / 4912345678910...203040...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi