Aktuality

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 13.10.2017 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi Libží a obcí Němíž. Jedná se o profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má mnohonásobně větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli. Spoj posílí zejména Ctiboř, Pavlovice a okolí.

[ více ]

podlesi

Podlesí on-line

Dne 12.10.2017 byl postaven vykrývač pro obec Podlesí. Vykrývač se nachází na okraji obce na rodinném domě manželů Votavových č.p.: 26. Díky své poloze vykrývá celou obec. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

[ více ]

logo_alcoma

Nová linka 10,5 GHz

Dnes 09.10.2017 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi telekomunikační věží Mezivrata a silem v obci Šebířov, kde se nachází naše nová centrála pro tuto lokalitu.
Jedná se o profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Alcoma. Spoj má mnohonásobně větší propustnost než dosud využívané trasy a hlavně není rušen jinými […]

[ více ]

sebirov

Šebířov připojen

V minulých dnech byl postaven vysílač na silech společnosti ZEM B aB s.r.o. v Šebířově, který poslouží pro rozvoj našich služeb v této oblasti. Vysílač pokrývá celou obec a bude sloužit jako tranzitní bod pro danou lokalitu. Zkvalitnění služeb se dočkají i všechny návazné lokality. Děkujeme za rychlé a vstřícné jedání.

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dnes 19.9.2017 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi Kladruby a obcí Javorník. Jedná se o profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má mnohonásobně větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli. Spoj posílí Trhový Štěpánov a okolí.

[ více ]

trhovy-stepanov-muzeum

Posílení Trhového Štěpánova

Dne 14.9.2017 byl v Trhovém Štěpánově zprovozněn další lokální vykrývač. Je postaven na náměstí na domě pana Ciglera ve Vlašimské ulici č.p.: 63. Z vykrývače došlo k významnému zkvalitnění našich služeb. Bod je postaven na nejnovější technologii, včetně nové páteřní linky z obce Javorník z nového spoje v pásmu 10,5 GHz.
Děkujeme za rychlé a vstřícné […]

[ více ]

logo_pradelna

Další významný klient

Dnes bylo provedeno připojení dalšího významného zákazníka. Stala se jím společnost Prádelna Kyselý, a.s. ve Vlašimi. Připojení je pro požadovanou kvalitu a kapacitu provedeno profesionálním spojem v pásmu 10,5 GHz renomovaného českého výrobce. Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

[ více ]

vilice-1

Rozšíření do Vilic

Dne 29.8.2017 byl postaven vykrývač pro obec Vilice. Vykrývač se nachází na okraji obce na rodinném domě manželů Sukových č.p.: 64. Díky své poloze vykrývá celou obec. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

[ více ]

votice-silo

Votice připojeny

V minulých dnech byl postaven vysílač na sile ve Voticích, který poslouží pro rozvoj našich služeb v této oblasti. Vysílač pokrývá celou obec a bude sloužit jako tranzitní bod pro danou lokalitu. Připojení novým spojem na optickou síť pro lokalitu : dav

[ více ]

Inovace vysílačů

Stále vylepšujeme naši síť. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Jankov – osazení novým vysíláním, posílení linky do obce
Čestín – optimalizace vysílání
Čestín u Jankova – posílení linky a přidání 5 GHz
Onšovice – výměna technologie a optimalizace vysílání
Postupice suška – optimalizace vysílání, osazení nového […]

[ více ]

Strana 1 / 3712345678910...2030...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi