Aktuality

panelnety_160

Další PanelNety

Během měsíce dubna bylo provedeno kompletní zasíťování bytového domu č.p.: 1996 a obchodní budovy č.p.: 1644 ve Vlašimi. Obyvatelé a další uživatelé se mohou těšit po přepojení ze samostatných antén na mnohem kvalitnější služby, díky připojení na naši optickou síť. Děkujeme za zájem o naše služby a majitelům za spolupráci. Ozvěte se nám.

[ více ]

Inovace vysílačů

V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Zaměřujeme se na optimalizaci provozu, posílení páteřních spojů a nezapomínáme ani na záložní zdroje elektřiny, kde je potřeba :

Vlašim Ratajská– osazení 60G vysíláním
Zdislavice silo – výměna 10G spoje za licencované pásmo
Oldřichov vodojem – výměna 10G spoje za nový typ […]

[ více ]

Kozmice_D

Posílení Kozmic

Dne 6.5.2021 bylo provedeno posílení obce Kozmice naším signálem. Vykrývač pro část obce s novou zástavbou se nachází na rodinném domě pana Kleina č.p.: 129 . Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání.

[ více ]

optika_120

Rozšíření optické sítě

V prvním květnovém týdnu došlo ve Vlašimi k rozšíření kapacit naší optické sítě pomocí mikrotrubičkování stávajích tras. Práce šli poměrně dobře a povedlo se takto posílit cca 2 km tras. Tato akce umožní dopojení nově plánovaných ulic ve Vlašimi za rok 2021 :-o)
Zároveň budou na optickou síť přepojeny celkem 2 vysílače pro […]

[ více ]

projekt

Projekt stožáru dokončen

V posledních týdnech byl realizován a nyní dokončen větší projekt posílení obce Slavětín a mnoha okolních obcí. Byla provedena výstavba příhradového stožáru pro danou lokalitu sítě.
Na novém stožáru je vybudován nový profesionální spoj Alcoma z telekomunikační věže Stražiště (s atypickou montáží spoje) pro zajištění kvalitního internetu. Na tento bod budou […]

[ více ]

symbol_CRa

Navýšení datových okruhů

Během měsíce dubna 2021 jsme s naším partnerem, společností České Radiokomunikace a.s. dokončili projekt navyšování kapacit hlavních datových okruhů. Níže uvedené datové okruhy byly navýšeny na minimálně dvojnásobnou kapacitu, a to ve většině případů předěláním do licencovaného pásma 18 GHz.
Jedná se o spoje na telekomunikační věže TVP Český Šternberk, TVP Kácov […]

[ více ]

podani_ruky

Nabídka práce

Co budete dělat?

realizovat přípojky a servis u našich zákazníků
podílet se na větších montážích (kamerové systémy, STA rozvody, optická síť, apod.)
lézt po střechách a komínech za každého počasí

Co od Vás budeme očekávat?

samostatnost, „selský rozum“, schopnost řešit problémy
všeobecný přehled v oboru, zručnost
práci i ve výškách
ochotu dále se odborně vzdělávat a růst
odolnost vůči stresu, […]

[ více ]

Budkov

Budkov posílen

Dne 27.4.2021 byl postaven lokální vykrývač v obci Budkov. Vykrývač se nachází na rodinném domě pana Tušly, č.p.: 1 . Díky své poloze vykrývá celou obec. Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání.

[ více ]

Inovace vysílačů

V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Zaměřujeme se i s ohledem na mimořádný stav a velké vytížení sítě na optimalizaci provozu, posílení páteřních spojů a nezapomínáme ani na záložní zdroje elektřiny, kde je potřeba :

Kácov vykrývač – doplnění záložního zdroje
Vlašim kino – osazení 60G vysíláním
Chmelná B […]

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 12.4.2021 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi Pravonínem a Ratměřicemi. Jedná se profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli.

[ více ]

Strana 1 / 6112345678910...203040...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi