Aktuality

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 6.2.2020 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi Veselkou a Radošovicemi.  Jedná se o nový profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli.

[ více ]

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme a jinak tomu nebude ani v roce 2020, kdy budeme hojně rozvíjet pásmo 60 GHz, které bylo uvolněno ČTÚ v půlce ledna.
V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Římovice – zvýšení kapacity záložního zdroje a […]

[ více ]

optika_120

Zajímavý projekt

Již v prosinci jsme ve spolupráci s obecním úřadem ve Velíši a s pomocí místních, začali řešit posílení internetu pro lokalitu Lipiny u Velíše. Jedná je o místo, které je pro bezdrát oříšek a proto musela nastoupit optika…
Tento vzorový projekt by se dal shrnout slovy, když se chce a je […]

[ více ]

panelnety_160

Další PanelNety

V posledním lednovém týdnu bylo provedeno kompletní zasíťování dvou bytových domů č.p.: 96 a č.p.: 83 v obci Kandrac. Obyvatelé se mohou těšit po přepojení ze samostatných antén na mnohem kvalitnější služby. Děkujeme za zájem o naše služby a majiteli za spolupráci. Bydlíte v menší bytovce a štvou vás antény za okny? Ozvěte se nám.

[ více ]

WiFi4EU_logo

Projekt WiFi4EU ve Zruči

Před Vánoci a v první půlce ledna jsme realizovali s partnerskou firmou rozsáhlý projekt. Jednalo se o výstavbu optických okruhů a osazení wi-fi sítě v rámci projektu WiFi4EU ve Zruči nad Sázavou. Děkujeme městu Zruč n/S. za vstřícné jednání a důvěru.

[ více ]

vanoce-hvezdicka

Veselé Vánoce a PF 2020

V období celoroční rekapitulace a novoročních předsevzetí Vám děkujeme za dosavadní spolupráci, přejeme příjemné prožití svátečních dní a v novém roce 2020 mnoho zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů. Na příští rok pro Vás připravujeme řadu novinek a další zkvalitňování služeb. Děkujeme za vaši přízeň… Vlašimnet Team

[ více ]

optika_120

Optifikace parcel

V těchto dnech vrcholí jeden z projektů a tím je kompletní optifikace nových parcel na kraji Domašína. Jedná se poměrně rozsáhlou akci, ale budoucí obyvatelé budou mít k dispozici naši kompletní optickou nabídku služeb :-o))

[ více ]

darek

Vánoční soutěž u nás

Vážení zákazníci,
opět na Vás v kanceláři čeká vánoční soutěž. Vytáhněte si kartu a podle její
hodnoty dostanete dáreček!
Soutěž platí od 4. do 23. 12. 2019 a je platná pro zákazníky společnosti
Vlašimnet s.r.o., kteří v kanceláři provádí platbu, závazné objednání služby
nebo jiný administrativní úkon (nesnižující hodnotu smluvního vztahu).
Účastnit se soutěže je možné […]

[ více ]

Inovace vysílačů

Naši síť stále vylepšujeme. V minulých dnech jsme dokončili vylepšení páteřních linek a osadili novou vysílací technologii na dalších místech. Jedná se o tyto body a trasy :

Chotýšany – zvýšení propustnosti hlavního RR spoje na dvojnásobnou kapacitu
Libež , návazně Nemíž – zvýšení propustnosti hlavních RR spojů na dvojnásobnou kapacitu
Kácov Folliant – osazení novým vysílání
Kácov Kostel – […]

[ více ]

logo_summitd

Nová linka 10,5 GHz

Dne 28.11.2019 byla uvedena do provozu nová trasa naší sítě mezi stožárem Loreta a obcí Velíš, kde byl vysílač kompletně přebudován a vybaven nejmodernější technologií.
Jedná se o nový profesionální spoj v pásmu 10,5 GHz od českého výrobce Summit Development. Spoj má větší propustnost než dosud využívaný a hlavně není rušen jinými Wi-Fi poskytovateli. […]

[ více ]

Strana 1 / 5412345678910...203040...Poslední »

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi