Připravili jsme pro Vás ještě jeden novoroční dárek, na kterém pracujeme posledních několik týdnů. Jak jste si již všimli, jedná se o zbrusu nový web. Hlavním cílem této změny je jít s dobou. Nový web se plánoval již loni, ale energie se dala do jiných projektů. Jsem moc rád, že se ale dílo podařilo a velké díky patří našemu grafikovi.

Web je v moderním a přehledném duchu, neměl by Vás o nic ochudit ba naopak. Moc vás prosíme, pokud najdete nějaké chyby či problémy, ozvěte se nám, abychom vše vychytali.

Hlavní změnou je i práce s aktualitami, informační charakter stránek, jak jste zvyklí z našich aktualit, je plně zachován. Aktuality nalezenete přehledně napravo našeho webu. Stačí kliknout buď na jednotlivou aktualitu a nebo na nadpis, kde je zachována historie.

Na webu najdete vše, na co jste zvyklí, ale rádi bychom upozornili zejména na :
– novou mapu pokrytí, která je mnohem přehlednější, všechny její funkce jdou využít od IE9 a vyšší (obdobné verze u jiných prohlížečů)
– nesmí chybět stránka s aktuálním počasím, která je hodně využívána
– sekce FAQ byla rozpuštěna k jednotlivým tématům, aby bylo vše po ruce… A celkově je zahrnuta v sekci podpora. Zde najdete i důležité dokumenty, návody atd.
diskuzní fórum samozřejmě zůstává beze změny a nebojte se ptát…

Starší verze webu bude stále dostupná na webové adrese http://old.vlasimnet.cz – je to zejména z toho důvodu, že na novém webu nejsou zakomponovány aktuality sdělované před prosincem 2012. Možná někdy v budoucnu je na tento nový web také časem doexportujeme…

 

Mohlo by vás zajímat