Rok se s rokem sešel a opět se blíží první květnový den, kdy se ve Vlašimi konají každoroční Májové slavnosti. Ty letošní jsou významné zejména tím, že se budou konat již podvacáté a jejich program je opravdu velice nabitý.

V zámeckém parku jsou opět očekávány tisíce návštěvníků. Doufejme, že vyjde počasí a padne návštěvnostní rekord. z tohoto důvodu se i letos dá předpokládat velké přetížení sítě mobilních operátorů a to jak v oblasti telefonování, tak zejména datových služeb. Abychom jako místní provider situaci pomohli, oslovili jsme (stejně tak jako minulý rok) MÚ Vlašim s nabídkou spolupráce. I letos pro vás celý areál slavností pokryjeme bezplatnými hotspoty a také vybudujeme datové cesty pro novinku letošní akce – tou bude stream z hlavních částí akce do internetu.

Přejeme vám hezké zážitky a pokud vás zajímá zákoutí celé akce, zavítejte do vlákna našeho diskuzního fóra. Poděkování za pomoc při realizaci patří MÚ Vlašim a jeho organizacím a spolupracujícím subjektům, dále pak azylovému domu Exodus a Společenství vlastníků panelového domu Blanická 1299.

Mohlo by vás zajímat