Zarušení páteřního spoje

Publikováno:

Dnes v neděli 20.10.2013 vyvrcholilo několikatýdenní rušení našeho páteřního spoje z Kladrub na vodárnu v Miřeticích a již nebylo možné provést odlazení “na dálku”. Zarušení bylo způsobeno spojem UBIQUITI. Celou situaci jsme řešili tak (problémů už bylo více), že jsme zajistili dvě nezávislé autorizované firmy, které provedly spektrální analýzu a zaměření viníka. Jakmile budou vystaveny oficiální protokoly, předáme je ČTÚ a budeme žádat nápravu a potrestání viníka.

Tyto spoje nikdy neměly dostat povolení od ČTÚ k užívání k ČR, protože si je pořizují i firmy a osoby, které je neumí nastavit. Přidáváme se k aktivitě, která bude všechna zarušení monitorovat, měřit a předávat k ČTÚ tak, aby byla třeba sjednána náprava.

Celý spoj jsme museli ručně překanálovat a uvést do funkčního stavu. Nyní by již neměly být další problémy. Omlouváme se za potíže.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi