IP televize

Základní informace Vlašimnet IPTV

IPTV

 • Služba je k dispozici pouze na naší optické síti a ve vybraných bezdrátových lokalitách. Pokud jste mimo tento dosah, rádi Vám nabídneme alternativní službu přes SATelitní příjem.
 • V základní nabídce již 43 programů a i k základnímu balíčku možnost tématických balíčků – sestavte si televizní nabídku podle vašich představ.
 • Možnost velmi výhodného pronájmu set-top-boxů (od 1,- Kč / měsíčně).
 • Instalace u Vás doma zcela ZDARMA – využijte našeho lokálního působení.

Nabídka tarifů

Kuki start

150 Kč s DPH

Tento startovací tarif ti předvede, jak dokáže chytrá telka Kuki usnadnit život. Nebudeš už otrokem televizního programu a naplno ovládneš svůj čas!
K dispozici máš pevnou nabídku 42 kanálů, kterou nelze rozšířit. Pořady si můžeš zhlédnout až 1 den* po odvysílání.

* Výjimkou jsou kanály z rodiny Nova a Prima, kde není k dispozici zpětné zhlédnutí.

Kuki start lze používat pouze v aplikaci Kuki na chytré televizi Samsung (rok výroby 2013 a novější) nebo na zařízení s podporou Android TV nebo si můžeš Kuki start pustit na obyčejné televizi, kterou HDMI kabelem propojíš s Kuki set-top boxem. Přehrávání na mobilních zařízeních není součástí tohoto tarifu a dokoupil lze pouze vylepšení Navíc telka. Porovnej si, který tarif Kuki, ti bude lépe vyhovovat.

Pevně dané TV kanály

TV menší

200 Kč s DPH

Kuki ti usnadní život, nabídne ti celkem 30 TV kanálů, pořady si pustíš klidně až 7 dní po odvysílání a k dispozici dostaneš 10 hodin videorekordéru na nahrávky pořadů. 15 kanálů je pevně daných, ale dalších patnáct volíš ty.

Těchto 15 favoritů si zvolíš ze 51 kanálů, vybrat si můžeš hudbu, dokumenty nebo třeba sportovní přenosy. Kdykoliv tě omrzí, můžeš je 1× za 30 dní snadno vyměnit za něco nového. Každý měsíc si tak budeš užívat zcela jinou televizní zábavu.

Služba umožňuje sledování obsahu na 1 fixním (tj. set-top box nebo chytrá televize) a 5 mobilních (tj. mobil, tablet nebo počítač) zařízeních. Max. počet fixních zařízení k jedné smlouvě jsou tři.

Pevně dané TV kanály

Rozšířená nabídka

TV větší

400 Kč s DPH

S Kuki větší dostaneš hned 60 televizních kanálů, pořady si pustíš až 7 dní po odvysílání a ještě máš 10 hodin pro tvé nahrávky. 30 kanálů je pevně nastavených a třicet volíš ty, a to z široké nabídky dětských, hudebních, erotických nebo volnočasových TV kanálů.

30 favoritů si vybereš ze 112 kanálů a když tě omrzí, můžeš je vždy 1× za 30 dní libovolně vyměnit. Každý měsíc tak můžeš sledovat úplně něco jiného. Někdy sport, jindy zase dětské seriály. Změna je jen na tobě.

Služba umožňuje sledování obsahu na 1 fixním (tj. set-top box nebo chytrá televize) a 5 mobilních (tj. mobil, tablet nebo počítač) zařízeních. Max. počet fixních zařízení k jedné smlouvě jsou tři.

Pevně dané TV kanály

Rozšířená nabídka

Základní tarif lze kdykoliv rozšířit o jednotlivé kanály

NAVÍC KANÁL za 35 Kč / měsíc

NAVÍC 5 za 150 Kč / měsíc

NAVÍC HBO BALÍČEK za 250 Kč / měsíc nebo Cinemax za 50 Kč měsíčně

Další informace o IPTV

Digitální videopůjčovna

(anglicky Video On Demand)

je služba určená koncovým uživatelům využívajícím služby AIM TELEVIZE nebo AIM BALÍČEK a umožňuje koncovým uživatelům zakoupení vybraných filmových a seriálových titulů a jejich sledování ve vybraném čase.

SVOD – HBO DIGITAL

Součástí nabídky služby VOD je i služba HBO DIGITAL, která nabízí koncovým uživatelům možnost měsíčního předplatného do kompletní kartotéky filmů nabízených prostřednictví této služby. Uživatel není omezen počtem shlédnutí jednotlivých filmů, ani počtem různých titulů. Nabídka HBO Digital zahrnuje cca 100 titulů, které jsou pravidelně aktualizovány a zahrnují nejen filmy a seriály z originální produkce HBO.

Název VOD Poskytovatel služby Cena
HBO DIGITAL
cca 100 titulů
ZDARMA
k tematické TV HBO a HBO MAX PACK

Jak si můžete film jednoduše objednat?

V případě využívání služby AIM TELEVIZE nebo AIM BALÍČEK jsou služby AIM VIDEOPŮJČOVNA v hlavním menu set-top-boxu v sekci Video služby, poté HBO Digital.

Rozšířené služby IPTV

AIM PROGRAMOVÝ PRŮVODCE – EPG

Elektronický průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 14 dní dopředu.

AIM MOJE TV

Díky této funkci máte možnost vytvářet svou vlastní programovou skladbu a poté v klidu sledovat ostatní televizní pořady. Funkce Moje TV Vás poté sama upozorní na začátek Vašeho oblíbeného pořadu. Výběr pořadů probíhá v elektronickém programovém průvodci (EPG), do nultého kanálu navolíte až na 14 dní dopředu pořady z různých TV stanic. Jednotlivým pořadům lze stanovit různé priority dle Vašeho vlastního uvážení.

AIM PAUSE LIVE TV

Pause TV umožňuje uživateli pozastavit živé vysílání po dobu maximálně 15 minut a poté znovu přehrávat se zpožděním, aniž byste cokoliv zmeškali z Vašeho oblíbeného pořadu. Zastavení a přechod zpět do živého vysílání je automatický po přepnutí kanálu, jednoduchým stisknutím tlačítka START/STOP nebo při dosažení hranice pořadu.

AIM START OVER TV

Tato funkce umožňuje uživateli začít sledovat aktuální pořad od začátku. Chování je podobné Pause TV. Jako uživatel této funkce se nemusíte obávat, že se pozdním příchodem domů připravíte o část svého oblíbeného pořadu. Funkce je dostupná na vybraných programech a lze ji využít nejpozději před skončením daného pořadu.

nPVR (NETWORK PERSONAL VIDEO RECORDER)

Uživatel má možnost označovat jednotlivé pořady v EPG pro nahrání (pořady se mohou překrývat). Každý uživatel má k dispozici maximálně 3 hodiny nahrávacího času, rozšíření této kapacity lze dokoupit samostatně. Uživatel si může obsah různě organizovat pomocí kategorií, nastavovat ochranu rodičovským zámkem apod. Funkce umožňuje uživateli používat vícerychlostní posun vpřed a vzad.

Možnosti platby za IPTV

Frekvence plateb za odebrané služby lze stanovit s měsíční, kvartální nebo roční periodicitou s tím, že kvartální a roční periodicita lze stanovit pouze pro služby s předem stanovenou výší paušálních plateb. Služby s paušální platbou jsou účtovány za aktuální měsíc, ostatní služby jsou účtovány zpětně dle skutečně odebraných služeb (např. VOD, Telefon, apod.).

Přijímáme následující formy plateb

 • Převodem na účet
 • Inkasem z účtu uživatele
 • Hotově na pobočkách společnosti
 • SIPO (platí od 1.7.2009)
 • Složenkou (platí od 1.7.2009)

  • V případě požadavku na zasílání faktur poštou je účtován poplatek ve výši 25,- Kč za zaslání každého vyúčtování. Elektronické vyúčtování zasíláno ZDARMA.

Aktivační poplatky u IPTV

Aktivaci služby IP Televize provádí vyškolený servisní technik, který instaluje potřebná síťová a koncová zařízení. Součástí aktivace je rovněž propojení koncových zařízení s datovou zásuvkou Planet A, a.s. za předpokladu vybudované strukturované kabeláže Cat5e v bytové jednotce.

AKTIVAČNÍ POPLATKY

Aktivační poplatek Cena
Smlouva na dobu určitou 12 / 24 měsíců
po uplynutí minimální doby přechází na dobu neurčitou
1,–
Smlouva na dobu neurčitou
1 měsíční výpovědní lhůta po uplynutí min. 3 měsíců smlouvy
999,–

Uvedené ceny jsou vč. DPH

Koncová zařízení pro IPTV

IPTV je dostupná prostřednictvím telekomunikační přípojky s kapacitou 100 Mbps instalované v každé domácnosti v rámci instalace vysokokapacitní datové sítě FTTx.

Pro příjem služby digitální televize AIM IPTV je nutné instalovat přepínač (Switch) umožnující dělení a kontrolu služeb (QoS) služeb mezi více zařízení. Tento switch dodáváme ZDARMA v rámci aktivace služby.

Pro příjem digitálního televizního vysílání je zapotřebí set-top box Motorola VIP 1910 , který je kompatibilní s formáty MPEG 2 a MPEG 4, a zajišťuje příjem nejen ve standardním formátu (SD), ale rovněž ve vysokém rozlišení (HD).

Koncová zařízení

Zařízení Popis zařízení Cena
Motorola VIP 1910-9 Set-top box / Motorola VIP 1910-9 / MPEG 2, MPEG4, SD, HD, H.264 Pronájem 1,-/89,- / měs.
Dálkový ovladač Dálkový ovladač Motorola 499,-
HDMI kabel Propojovací kabel HDMI 249,-

Uvedené ceny jsou vč. DPH

Pronájem STB u individuální služby IP TELEVIZE nebo balíčku služeb s hodnotou do 399,- Kč je stanoven ve výši 89,- Kč měsíčně. Při výběru služeb s celkovou hodnotou od 399,- Kč poskytujeme první kus STB za měsíční pronájem 1,- Kč vč. DPH.

V případě složení vratné kauce ve výši 3000,- Kč / set-top box je zařízení zapůjčeno za 1,- Kč měsíčně vč. DPH bez ohledu na hodnotu odebíraných služeb. Set-top box lze rovněž zakoupit za cenu 4999,- vč. DPH.

CHCETE SLEDOVAT VÍCE TELEVIZÍ?

Každý další set-top box lze získat za měsíční pronájem 89,- Kč vč. DPH, zakoupením nebo složením vratné kauce ve výši 3000,- Kč. Vratná kauce je Vám automaticky vrácena při skončení smluvního vztahu v případě vrácení nepoškozeného zařízení.


Pozn.: Funkčnost služby je garantována pouze v případě využití set-top-boxu zakoupeného nebo zapůjčeného od poskytovatele služby.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi