Rozšíření optické sítě

Publikováno:
optika_120

Průběžně od března roku 2020 jsme pracovali na pokládce optické sítě v rámci generální opravy Navrátilovy ulice ve Vlašimi, která je dlouhá cca kilometr. Naše optické chráničky byly zavedeny do každého domu a také byly položeny poměrně dimenzované rezervy pro napojení všech příčných ulic v budoucnu.

Zemní práce v této ulici byly ukončeny v červenci 2020 a nyní se i finišují nové chodníky. Tímto končí první fáze výstavby optické sítě z projektu naší V. etapy, která bude pokračovat po prázdninách na další fázi v ulici Lidická, od kolejí podél areálu společnosti Sellier & Bellot a.s. (kterou mj. v rámci projektu též připojujeme a rozšiřujeme i její optickou síť v rámci jejího areálu) v rámci koordinace s generální opravou silnice č. 112 v této části.

Práce v Navrátilově ulici jste mohli sledovat v našem diskuzním fóru a již nyní se projektují další trasy nejen ve Vlašimi.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi