Rozšířené služby IPTV

AIM PROGRAMOVÝ PRŮVODCE – EPG

Elektronický průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 14 dní dopředu.

AIM MOJE TV

Díky této funkci máte možnost vytvářet svou vlastní programovou skladbu a poté v klidu sledovat ostatní televizní pořady. Funkce Moje TV Vás poté sama upozorní na začátek Vašeho oblíbeného pořadu. Výběr pořadů probíhá v elektronickém programovém průvodci (EPG), do nultého kanálu navolíte až na 14 dní dopředu pořady z různých TV stanic. Jednotlivým pořadům lze stanovit různé priority dle Vašeho vlastního uvážení.

AIM PAUSE LIVE TV

Pause TV umožňuje uživateli pozastavit živé vysílání po dobu maximálně 15 minut a poté znovu přehrávat se zpožděním, aniž byste cokoliv zmeškali z Vašeho oblíbeného pořadu. Zastavení a přechod zpět do živého vysílání je automatický po přepnutí kanálu, jednoduchým stisknutím tlačítka START/STOP nebo při dosažení hranice pořadu.

AIM START OVER TV

Tato funkce umožňuje uživateli začít sledovat aktuální pořad od začátku. Chování je podobné Pause TV. Jako uživatel této funkce se nemusíte obávat, že se pozdním příchodem domů připravíte o část svého oblíbeného pořadu. Funkce je dostupná na vybraných programech a lze ji využít nejpozději před skončením daného pořadu.

nPVR (NETWORK PERSONAL VIDEO RECORDER)

Uživatel má možnost označovat jednotlivé pořady v EPG pro nahrání (pořady se mohou překrývat). Každý uživatel má k dispozici maximálně 3 hodiny nahrávacího času, rozšíření této kapacity lze dokoupit samostatně. Uživatel si může obsah různě organizovat pomocí kategorií, nastavovat ochranu rodičovským zámkem apod. Funkce umožňuje uživateli používat vícerychlostní posun vpřed a vzad.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi