Plánované výluky

Publikováno:

V úterý 26.11.2013 dojde k výměně našeho páteřního spoje 10,5 GHz k Kladrub na vodárnu Miřetice. Během této akce bude provoz dopoledne přepojen na záložní linku. V případě, že půjde vše podle plánu lze očekávat dva krátké výpadky připojení v Miřeticích a všech návazných lokalitách – Trhový Štepánov, Chabeřice, Soutice, Malovidy a okolní obce. Během odpoledne bude provoz přepojen na nový spoj s 5x větší kapacitou. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

V sobotu dne 30.11.2013 dojde k plánované výluce připojení v Benešově a návazně v obcích Struhařov, Budkov, Dobříčkov, Jezero. Výluka je plánována od 14:00 do 19:00 s tím, že do 15:00 bude internet odstaven a po té bude docházet k výpadkům během přepojování technologií.

Výluku provádí náš poskytovatel datového okruhu do Benešova. Důvodem je přesun technologií do nového racku a to se musí dělat za světla ve dne. Omlouváme se za problémy.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi