Nový web startuje

Publikováno:

Připravili jsme pro Vás ještě jeden novoroční dárek, na kterém pracujeme posledních několik týdnů. Jak jste si již všimli, jedná se o zbrusu nový web. Hlavním cílem této změny je jít s dobou. Nový web se plánoval již loni, ale energie se dala do jiných projektů. Jsem moc rád, že se ale dílo podařilo a velké díky patří našemu grafikovi.

Web je v moderním a přehledném duchu, neměl by Vás o nic ochudit ba naopak. Moc vás prosíme, pokud najdete nějaké chyby či problémy, ozvěte se nám, abychom vše vychytali.

Hlavní změnou je i práce s aktualitami, informační charakter stránek, jak jste zvyklí z našich aktualit, je plně zachován. Aktuality nalezenete přehledně napravo našeho webu. Stačí kliknout buď na jednotlivou aktualitu a nebo na nadpis, kde je zachována historie.

Na webu najdete vše, na co jste zvyklí, ale rádi bychom upozornili zejména na :
– novou mapu pokrytí, která je mnohem přehlednější, všechny její funkce jdou využít od IE9 a vyšší (obdobné verze u jiných prohlížečů)
– nesmí chybět stránka s aktuálním počasím, která je hodně využívána
– sekce FAQ byla rozpuštěna k jednotlivým tématům, aby bylo vše po ruce… A celkově je zahrnuta v sekci podpora. Zde najdete i důležité dokumenty, návody atd.
diskuzní fórum samozřejmě zůstává beze změny a nebojte se ptát…

Starší verze webu bude stále dostupná na webové adrese http://old.vlasimnet.cz – je to zejména z toho důvodu, že na novém webu nejsou zakomponovány aktuality sdělované před prosincem 2012. Možná někdy v budoucnu je na tento nový web také časem doexportujeme…

 

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi