Navyšujeme rychlosti

Publikováno:

Během měsíce března 2014 bude nejen u příležitosti dnes již méně propagovaného měsíce internetu, ale hlavně tak, jak je u naší společnosti každý rok zvykem, provedeno navýšení rychlostí linek.

Na optické síti bylo navýšení již provedeno tento týden. Opět se budeme držet naší osvědčené firemní politiky garantovaného rozmezí rychlostí namísto bezpředmětného uvádění vrchní hranice rychlosti bez jakýchkoliv garancí, rozlišení pásem apod. Letos bude navyšování trošku pomalejší, protože se již nebude provádět plně automatizovaně, ale ručně, dokončení v celé sítí je ale plánováno do konce března.

V některých místech klienti připojení na starší technologii 2,4 GHz již kapacitu vysílačů mají plně rozdělenu a zde již technicky navýšení není možné, výjimkou jsou menší nezarušené obce, kde nasazujeme rychlejší normu. I z tohoto důvodu neváhejte a využijte naší permanentní akce na přechod do lepšího pásma 5 GHz zdarma.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi