Nárazový vítr zlobí

Publikováno:

Dnes 16.5.2013 odpoledne do našich lokalit vtrhl silný nárazový vítr, díky němuž dochází k pádům stromů a větví na elektrická vedení, dají se proto očekávat výpadky napájení.

V 14:55 došlo k výpadku napájení v lokalitách – Soběšín, Otryby, Podveky, Zbizuby, Polipsy, Kácov, Jiřice a okolní obce. ČEZ byl informován. Většina obcí v lokalitě opravena až po 19:00.

V 16:20 došlo k výpadku napájení v linii Loreta, Velíš, Nosákov, Neustupov a okolní obce – všechny body jedou na záložní zdroje. ČEZ byl rovněž informován. Opraveno v 17:35.

V 16:45 došlo ke kompletnímu výpadku napájení v linii Pavlovice, Ctiboř, Radošovice, Divišov.,Lbosín, Třebešice a okolní obce. I zde se jede na záložní zdroje. Divišov opraven v 17:49, ostatní obce po 19:00.

v 17:50 došlo k poškození zařízení na stožáru v Alberovicích, bohužel se kvůli větru nedá nyní vyměnit. Provoz byl převeden na záložní řešení. O něco pomalejší, ale funkční internet je v obcích Hněvkovice, Střítež. Výměna bude provedena zítra dopoledne.

V 18:00 je bezproudí ještě v obci Polipsy a návazně Vlková, Hroznice a část Zbizub. Obnova se povedla v 20:11.

Nyní v 20:30 je bezproudí v obci Všebořice (okolo 15.00 zde odešel transformátor). Zde se oprava povedla v 21:20. Tímto snad dnešní anabáze s počasím končí…

ČEZ již situaci nezvládá řešit a poruchy odstraňuje postupně. Z tohoto důvodu se dá očekávat, že to bohužel nějakou dobu portvá. Děkujeme za pochopení.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi