Mohu použít vlastní Wi-Fi zařízení, které mám?

Ano, využití vlastního Wi-Fi zařízení integrovanévo v PC nebo notebooku, které podporuje standard 802.11 a / b / g je možné, zpravidla však jen v nejbližším okolí našeho vysílače. Vzdálenějším klientům se musí připojit externí anténa pro příjem dostatečně silného signálu. Některé PCMCIA karty však přípojku na externí anténu nemají.

Pokud-li máte vlastní instalační sadu (AP, propojovací pigail, externí anténu) je použití pochopitelně také možné. Je-li vše v pořádku a odpovídá normám ČTÚ není důvod zařízení nepoužít. V tomto případě také neplatíte za instalaci nic. Jedinnou nevýhodou je záruka. V případě problémů vám němůžeme s reklamací pomoci. Máte-li zařízení od nás, nejdříve Vám jej vyměníme a pak si záruku řešíme již sami.
Doporučujeme využívat zařízení, která standardně dodáváme, máte na ně od nás neomezenou záruku po celou dobu, co jste našimi klienty. Na vaše zařízení vám nemůžeme dát žádnou záruku a ani plně garantovat provoz.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi