Mohu platit složenkou nebo pomocí SIPO?

Možnost placení složenkou nebo pomocí SIPO (obě služby České pošty s.p.) jsme pro nesmyslné a stále se zvyšující poplatky zrušili. Máte v podstatě 3 možnosti, jak za internet platit:

  • Trvalý příkaz v bance – jeho šablonu vám technik vyplní při instalaci (akceptuje ho většina českých bank). Zajdete s ním do banky a necháte si založit trvalý příkaz k úhradě. Částku doporučujeme posílat vždy k 12. dni v měsíci, aby u nás byla spolehlivě do 15. dne, což je vždy den splatnosti.
  • Posílání faktur – jste-li podnikatel nebo firma posíláme vám každý měsíc (vždy první pracovní den) fakturu se splatností 15. dne v měsíci. Faktury lze zasílat e-mailem (zdarma) nebo pomocí České pošty s.p. – zpoplatněno.
  • Vložení hotovosti na přepážce ČS a.s. – poslední možnost. Pokud chodíte pravidelně do České spořitelny a.s., můžete platbu za internet vkládat na náš účet : 528 702 369/0800 v hotovosti. Je důležité uvést svůj variabilní symbol = číslo smlouvy, jinak vaši platbu nemůžeme rozpoznat.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi