Májové slavnosti Vlašim

Publikováno:

Rok se s rokem sešel a opět se blíží první květnový den, kdy se ve Vlašimi konají každoroční Májové slavnosti. Ty letošní jsou významné zejména tím, že se budou konat již podvacáté a jejich program je opravdu velice nabitý.

V zámeckém parku jsou opět očekávány tisíce návštěvníků. Doufejme, že vyjde počasí a padne návštěvnostní rekord. z tohoto důvodu se i letos dá předpokládat velké přetížení sítě mobilních operátorů a to jak v oblasti telefonování, tak zejména datových služeb. Abychom jako místní provider situaci pomohli, oslovili jsme (stejně tak jako minulý rok) MÚ Vlašim s nabídkou spolupráce. I letos pro vás celý areál slavností pokryjeme bezplatnými hotspoty a také vybudujeme datové cesty pro novinku letošní akce – tou bude stream z hlavních částí akce do internetu.

Přejeme vám hezké zážitky a pokud vás zajímá zákoutí celé akce, zavítejte do vlákna našeho diskuzního fóra. Poděkování za pomoc při realizaci patří MÚ Vlašim a jeho organizacím a spolupracujícím subjektům, dále pak azylovému domu Exodus a Společenství vlastníků panelového domu Blanická 1299.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi