Koncová zařízení pro IPTV

IPTV je dostupná prostřednictvím telekomunikační přípojky s kapacitou 100 Mbps instalované v každé domácnosti v rámci instalace vysokokapacitní datové sítě FTTx.

Pro příjem služby digitální televize AIM IPTV je nutné instalovat přepínač (Switch) umožnující dělení a kontrolu služeb (QoS) služeb mezi více zařízení. Tento switch dodáváme ZDARMA v rámci aktivace služby.

Pro příjem digitálního televizního vysílání je zapotřebí set-top box Motorola VIP 1910 , který je kompatibilní s formáty MPEG 2 a MPEG 4, a zajišťuje příjem nejen ve standardním formátu (SD), ale rovněž ve vysokém rozlišení (HD).

Koncová zařízení

Zařízení Popis zařízení Cena
Motorola VIP 1910-9 Set-top box / Motorola VIP 1910-9 / MPEG 2, MPEG4, SD, HD, H.264 Pronájem 1,-/89,- / měs.
Dálkový ovladač Dálkový ovladač Motorola 499,-
HDMI kabel Propojovací kabel HDMI 249,-

Uvedené ceny jsou vč. DPH

Pronájem STB u individuální služby IP TELEVIZE nebo balíčku služeb s hodnotou do 399,- Kč je stanoven ve výši 89,- Kč měsíčně. Při výběru služeb s celkovou hodnotou od 399,- Kč poskytujeme první kus STB za měsíční pronájem 1,- Kč vč. DPH.

V případě složení vratné kauce ve výši 3000,- Kč / set-top box je zařízení zapůjčeno za 1,- Kč měsíčně vč. DPH bez ohledu na hodnotu odebíraných služeb. Set-top box lze rovněž zakoupit za cenu 4999,- vč. DPH.

CHCETE SLEDOVAT VÍCE TELEVIZÍ?

Každý další set-top box lze získat za měsíční pronájem 89,- Kč vč. DPH, zakoupením nebo složením vratné kauce ve výši 3000,- Kč. Vratná kauce je Vám automaticky vrácena při skončení smluvního vztahu v případě vrácení nepoškozeného zařízení.


Pozn.: Funkčnost služby je garantována pouze v případě využití set-top-boxu zakoupeného nebo zapůjčeného od poskytovatele služby.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi