WiMAX

Jako první v našem regionu vám přínášíme možnost kvalitního připojení pomocí moderní a špičkové technologie WiMAX v licencovaném pásmu 3,5 GHz

WiMAX

Pro veškeré naše aplikace této technologie používáme pouze zařízení světového lídra v této oblasti – firmy Alvarion. Tyto výrobky se vyznačují svojí spolehlivostí, licencované pásmo eliminuje rušení a přináší kromě spolehlivosti mnoho dalších výhod.

Mapa pokrytí

Tato technologie je primárně určena pro nejnáročnější uživatele, firemní připojení. Díky svému dosahu (až 25 km) pokrývá velmi rozsáhlé území. Matematický model pokrytí můžete vidět na této stránce.

Často kladené dotazy

Jelikož se jedná o novinku, ke které se váže mnoho dotazů, založili jsme po vás sekci WiMAX v menu Podpora – Internet, kde naleznete odpovědi na nejčastější otázky a vysvětlení technologie.

Cena

Zřejmě vás napadne cena této technologie a výše instalačního poplatku. Věřte, že cena celého systému se pohybude daleko přes stoticíc korun, ale přesto cena instalace je už od 0,- Kč – informujte se.

Připojení

Připojení touto technologií je možné pouze pro Business linky a cena měsíčního paušálu je výsledkem vzájemné dohody na základě námi vypracované nabídky. Cena se odvíjí nejen podle rychlosti připojení, ale i podle garance služeb, garance servisu a dalších dohod.

Užitečné informace

Spoustu užitečných informací můžete také nalézt v této příručce od společnosti Intelek spol. s.r.o. Dále se podívejte na video ukazující provoz WiMAXu v praxi (natočeno v síti IPEX). Video je dlouhé asi 120 MB a mladá slečna Vám ukáže výhody a možnosti této technologie. Stahujte zde.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi