Internet pro podnikatele, školy a ISP

Internet pro podnikatele a firmy

Pro firmy, podnikatele a školy máme speciální nabídku, nabízíme garantované minimální rychlosti s možností “výpůjčky” rychlosti navíc, takže například lze mít linku, která bude 50 Mb/s, ale otevřena do 100 Mb/s. Zákazník tak má garantovanou minimální rychlost 50 Mbs/s, ale jeho připojení je otevřeno na 100 Mb/s, takže se ve většině času bude pohybovat v horní hranici rychlosti.

U firem provádíme připojení na frekvenci 10,5 GHz, které je odolnější proti rušení.

Každá instalace bude řešena individuálně, proto nás neváhejte kontaktovat, rádi vás navštívíme a probereme možnosti spolupráce a vypracujeme nabídku.

Pro menší ISP a různá zájmová sdružení nabízíme výhodné podmínky získání garantované linky do internetu formou vyhrazených privátních okruhů. Kapacitu a technologii připojení přizpůsobíme vašim požadavkům. Přes naší síť je do internetu připojeno několik místních občanských sdružení – viz naše referenční listina, které poskytují své služby několika stovkám svých klientů.

Poptat službu

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi