Digitální videopůjčovna

(anglicky Video On Demand)

je služba určená koncovým uživatelům využívajícím služby AIM TELEVIZE nebo AIM BALÍČEK a umožňuje koncovým uživatelům zakoupení vybraných filmových a seriálových titulů a jejich sledování ve vybraném čase.

SVOD – HBO DIGITAL

Součástí nabídky služby VOD je i služba HBO DIGITAL, která nabízí koncovým uživatelům možnost měsíčního předplatného do kompletní kartotéky filmů nabízených prostřednictví této služby. Uživatel není omezen počtem shlédnutí jednotlivých filmů, ani počtem různých titulů. Nabídka HBO Digital zahrnuje cca 100 titulů, které jsou pravidelně aktualizovány a zahrnují nejen filmy a seriály z originální produkce HBO.

Název VOD Poskytovatel služby Cena
HBO DIGITAL
cca 100 titulů
ZDARMA
k tematické TV HBO a HBO MAX PACK

Jak si můžete film jednoduše objednat?

V případě využívání služby AIM TELEVIZE nebo AIM BALÍČEK jsou služby AIM VIDEOPŮJČOVNA v hlavním menu set-top-boxu v sekci Video služby, poté HBO Digital.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi