COVID-19 – Informace

Publikováno:
Logo_vir

Vážení zákazníci,

opět jsme se celorepublikově jako společnost dostali do situace poměrně značných omezení kvůli šíření onemocnění COVID-19. Dle dnešní (tj. 14.10.2020)  informace je v ORP Vlašim  Krajskou hygienickou stanicí evidováno 201 pozitivních osob na Covid-19, z toho 102 osob za poslední týden.

Situace nás netěší, přičemž jako regionální poskytovatel internetu se budeme snažit maximálně ulehčit tyto chvíle pro naše klienty.

I nadále u nás platí zpřísněné hygienické podmínky v rámci firmy i vůči zákazníkům a znovu prosíme o jejich dodržování i z Vaší strany. Dále jsme provedli navýšení páteřních linek, které se blížily svým maximům tak, abychom i v při velkém zatížení sítě udrželi kvalitu služeb.

V případě jakýchkoliv problémů se na nás neváhejte obrátit i v této situaci, budeme se snažit všechny případné potíže řešit co nejlépe.

Opatrujte se, buďte zodpovědní a ohleduplní, chraňte sebe a své blízké.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…
badge

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…
zarovka

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
ico-akce
Objednat služby Zavolejte mi