Bouřka zlobí

Publikováno:

Dnes 19.5.2013 přišla nad území naší sítě poměrně intenzivní bouřka. Dochází k výpadkům el. energie na mnoha místech, pokud budou výpadky do 1 – 2 hodin, měli by vše pokrýt záložní zdroje napájení.

Od 20:20 je výpadek proudu ve Zruči nad Sázavou a dále podél Želivky přes Trhový Štepánov až po Všebořice, Bezděkov. Výpadk bude zřejmě delší, ČEZ dobu odstranění závady nezná – zatím ji lokalitují. V cca 21:30 došlo k vyčerpání záložních zdrojů a došlo v výpadku internetu i v návazných Lokalitách Tichonice a Zbizuby.

Obnovit napájení ve Zruči se povedlo v 22:50, zbývají už jen Všebořice, Bezdekov a okolí. Zde by mělo být napájení obnoveno do půlnoci. Napájení se povedlo i s pár výpadky ve Zruči obnovit až v 1:15 ráno. Bohužel nenajel vysílač v Bezděkově a návazné Brzotice. Opravru řešíme hned v pondělí po ránu. Děkujeme za pochopení.

Výhodné kombinace služeb

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky služeb, pokud je využijete, ušetříte jak za internet, tak za kvalitní příjem televize…

Výhodná předplacení

Buďte chytří a ušetřete… Naše výhodná předplacení Vám mohou ušetřit dva paušály ročně… Informujte se…

Instalace ZDARMA

Jste-li jednotlivec a přecházíte z jiné Wi-Fi, nabízíme instalaci ZDARMA. Tuto akci využijí také panelové domy s více zájemci…
Objednat služby Zavolejte mi